نمایندگان اصفهان

آدرس
تلفن
نوع نماینده
نام نماینده
آدرس:
تلفن:
نوع نمایندگی:
نام نماینده:

نمایندگی مجاز ال جی با ضمانت نامه گلدیران

نمایندگی‌های مجاز گلدیران در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. ضمن اینکه با کلیک بر روی استان مورد نظر خود شهرهای خدمات دهنده گلدیران را جستجو و پیدا خواهید کرد.
آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی را با کلیک بر روی استان مورد نظر خود پیدا خواهید کرد و با مراجعه به آدرس نمایندگی تعمیرات LG به راحتی  از خدمات پس از فروش ال جی بهره خواهید برد.
خدمات پس از فروش LG با ضمانت گلدیران سال‌های طولانیست که در خدمت مشتریان این سرزمین میباشد تا درصورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل در محصول خود با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی به راحتی و با آسودگی خیال محصول خود را به نمایندگی تعمیرات LG بسپارید و اطمینان کنید محصول به بهترین شکل خود تعمیر خواهد شد.
همانطور که میدانید نمایندگی LG در تمام شهرهای ایران دایر شده است و سعی بر این است که در تمامی شهرهای کوچک نیز خدمت رسانی نمایندگی ال جی برقرار گردد. اما نگران نباشید در صورت عدم حضور نمایندگی‌های ال جی در شهرستان، شما میتوانید شماره تلفن نمایندگی LG را از نزدیک ترین نمایندگی شهر خود یا از شماره تلفن 02184733 و یا با کلیک بر روی نزدیک ترین شهرستان به محل سکونت خود از سایت دریافت کنید. شماره تلفن نمایندگی ال جی از منابع قابل اطمینان به راحتی قابل دسترس شما عزیزان خواهد بود.

ضمانت نامه های ال جی با پشتیبانی شرکت گلدیران

گارانتی ال جی که از طرف شرکت گلدیران بر روی محصولات ارائه میشود، گارانتی است که در زمینه خدمت رسانی به مشتریان به خوبی طی سالیان جواب خود را پس داده است. اگر از محصولات ال جی با گارانتی گلدیران دارید با نگرانی‌ها خداحافظی کنید.
مدت گارانتی محصولات LG از زمان نصب 18 ماه میباشد که پس از اتمام این دوره در صورت دارا بودن شرایط، مجدد میتوانید تمدید گارانتی ال جی را به صورت 12 یا 24 ماهه انجام دهید. پس با اطمینان محصول ال جی خود را با گارانتی گلدیران خریداری کنید و با آرامش خاطر از محصول خود استفاده کنید.