سیر تا پیاز علامت های روی ماشین لباسشویی ال جی

۱۳ فروردين ۱۳۹۹
زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۰ دقیقه

تنظیمات ماشین لباسشویی احتمالا موقع نصب ماشین لباسشویی برای شما هم، تکنسین‌ کلی اصطلاح و نکته‌ی ریزو‌درشت راجع ‌به علامت های روی ماشین لباسشویی و کار با آن گفته باشد. اما به هر دلیلی همه‌ی آن نکات یادمان می‌رود. شاید چون برای ماشین لباسشویی جدیدمان ذوق زده‌ایم، فردای آن روز هیچ‌کدام از نکته‌های به دردبخور خاطرمان نیست. جز اینکه ماشین لباسشویی چطور روشن می‌شود و چطور شروع به شستن لباس‌های کثیفمان می‌کند. تنها چیزی که اکثر ما در مورد علامت های روی ماشین لباسشویی می‌دانیم این است که برای شستن هر نوع لباس برنامه‌ای مخصوص طراحی شده. اما فقط تعداد کمی از ما کار با آن برنامه ی لباسشویی را بلدیم. بقیه‌ی ما فقط یک سری نماد و نام انگلیسی نامفهوم می‌بینیم. من می‌خواهم در این مقاله یک راهنمای کامل و ساده برای دانستن تمام فوت‌و‌فن‌های ماشین لباسشوییتان ارائه دهم. از این به بعد برای شستن هر چیزی می‌توانید یک سر به این مقاله بزنید و برنامه‌ی خاص آن را پیدا کنید و آن را طوری بشویید که برای آن برنامه‌ریزی شده است.  

آیا برنامه های ماشین لباسشویی ها با یکدیگر متفاوت است؟

نه! هیچ فرقی نمی‌کند ماشین لباسشوییتان ال جی است یا سامسونگ و بوش. همه‌ی آن‌ها از یک سری برنامه‌ های ماشین لباسشویی مشترک برخوردارند. کافیست یکبار علامت های روی ماشین لباسشویی را کامل و دقیق بیاموزید. آن‌وقت در سرتاسر کره‌ی زمین می‌توانید لباس‌هایتان را به آسانی بشویید. البته به شرط اینکه در آن نقطه‌ی زمین ماشین لباسشویی پیدا شود.

انواع علامت های روی ماشین لباسشویی را بشناسید

صفحه ماشین لباسشویی برنامه‌های ماشین لباسشویی بسیار بسیار متنوع‌اند. ما در این مقاله به 80 عنوان برنامه‌ی شستشوی ماشین لباسشویی اشاره خواهیم کرد. اما مسلماً آنقدر فرصت نخواهیم داشت تا همه‌ی آن‌ها را موبه‌مو بررسی کنیم و توضیح دهیم. بنابراین علامت های روی ماشین لباسشویی را به دو قسمت برنامه‌های اصلی و برنامه‌های تکمیل کننده تقسیم کرده‌ایم. در ادامه به بررسی دقیق 10 مورد از برنامه‌های اصلی شستشو در ماشین لباسشویی می‌پردازیم.

برنامه‌های اصلی شستشو در ماشین لباسشویی

سازندگان ماشین لباسشویی با استفاده از امکاناتی که در این وسیله در اختیار داشته‌اند راه‌حل‌هایی پیدا کرده‌اند تا همه‌ی لباس‌ها و پارچه‌های ممکن را به بهترین شکل بشویند. مثلاً:

  • برای جلوگیری از چروک لباس‌های نخی، سرعت چرخش موتور را کم کرده‌اند.
  • برای گشاد نشدن لباس‌های پشمی شستشو با آب سرد را در نظر گرفته‌اند.
  • برای اینکه لباس‌های تیره سفید نشوند فشار آب را افزایش داده‌اند تا مواد شوینده به درستی از لباس‌ها پاک شود و باعث سفید شدن آن‌ها نشود.
و ده ها راهک

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.