نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون ال جی کجاست؟

۲۸ فروردين ۱۳۹۹
زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
تعمیر تلویزیون
فرض کنید لوازم مورد نیاز خود را برای خانه خریداری کرده‌اید. تقریبا تعداد زیادی از مردم، از ترسِ خراب شدن این لوازم خانگی، که البته بسته به نوع کیفیت آن دارای قیمت‌های زیادی هم هستند، نگران هستند و همواره به این فکر می‌کنند که اگر روزی این کالا خراب شد چه کنند؟
کافیست شما بدانید کالایی که در اختیار دارید ضمانت نامه دارد یا نه؟ و اصولا مهر کدام شرکت معتبر بر ضمانت نامه شما نقش بسته است. اینجاست که می‌توانید با خیال راحت به زندگی خود ادامه دهید و نگران تعمیر لوازم خانگی خود نباشید و از نمایندگی تعمیرات ال جی کمک بگیرید. می‌پرسید چطور؟
تعمیرکاران لوازم خانگی و صوتی و تصویری و نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی این کار را بر عهده دارند. اما کافی نیست. چون کیفیت، اعتماد و حسن انجام کار از شرایط اصلی بر عهده گرفتن یک کار در این حوزه است. پس بهتر است حالا که قرار شده از نگرانی‌های خود کم کنیم، با یک اشتباه آن نگرانی‌ها را دو چندان نکنیم. در ادامه از نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون‌های ال جی با پشتیبانی گلدیران برایتان خواهیم گفت، تا با انتخاب درست هنگام خرید و انتخاب محصول دارای گارانتی معتبر، در هنگام خرابی‌ نگرانی‌های بیهوده نداشته باشید.

 نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون
 

نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون‌های ال جی، گلدیران کجاست ؟

اینجا سوالی مطرح می‌شود که برای رهایی از نگرانی‌های خرابی تلویزیون ال جی باید چه کار کنیم؟
 پاسخ کوتاه و ساده است . کافیست به نمایندگی‌های مجاز تعمیرات محصول خود، دسترسی داشته باشید و باقی کارها را به آن‌ها بسپارید.
گلدیران نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون‌های ال جی خود را، برای کمک رسانی به مشتریان خود در همه نقاط ایران برقرار کرده است. فرقی ندارد که شما کجا هستید. مهم این است که ما با نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون ال جی گلدیران همه جا هستیم.
در هوای مرطوب رشت یا در گرمای سوزان اهواز. در خنکای تبریز یا در نسیم نوازشگر مشهد، در بابل یا کرج، در اصفهان یا شیراز.  از آفتاب خوب خزر تا خاطرات خوش خلیج فارس. از مشرق نگاه خورشید تا غروب چشمان آفتاب. هرجا که محصولی از ال جی با ضمانت گلدیران دارید ما کنارتان هستیم. چون قرار است شما آرامش داشته باشید. در ادامه نگاهی گذرا به نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون‌های ال جی گلدیران در نقاط مختلف کشور می‌اندازیم:
تلویزیون ال جی شما نیاز به تعمیر دارد؟ از متخصصین حرفه‌ای گلدیران کمک بگیرید.
همانطور که مطالعه کردید تعمیر تلویزیون‌های ال جی در تمام نقاط کشور با تکنسین‌های متخصص، کار بلد و حرفه‌ای گلدیران قابل انجام است و از سوی دیگر تکنسین‌های گلدیران با داشتن دانش فنی و کامل، بروز و استفاده از ابزراها و دستگاه‌های پیشرفته، برای تعمیرات تلویزیون‌های ال جی، آماده خدمت رسانی به مشتریان می‌باشند. از هر موضوعی با ارزش‌تر و قابل اطمینان‌تر برای تعمیر یک محصول، داشتن علم و
اطلاعات کافی نسبت به آن محصول است، که با اطمینان، تکنسین های گلدیران از آن‌ها برخوردارند.

ویژگی‌های نمایندگی‌های مجاز گلدیران برای تعمیر تلویزیون‌ ال جی 

نمایندگی تعمیرات
از مزایای تعمیر تلویزیون‌های ال جی توسط نمایندگی‌های مجاز گلدیران می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
  1. اعزام تکنسین درمحل، در کم‌ترین زمان، برای بررسی ایراد تلویزیون‌‌های ال جی
  2. تعمیر و رفع ایراد تلویزیون‌های ال جی در محل، پس از بررسی عیب در کم‌ترین زمان
  3. اعزام تکنسین‌ در تمام نقاط کشور که مسلط و متخصص به تمام قسمت‌های فنی تلویزیون‌های ال جی هستند
  4. اطمینان از درستی تعمیر انجام شده توسط متخصص گلدیران و کاهش هزینه‌های اضافی تعمیرات
  5. استفاده از قطعات و ابزارهای اصلی برای تعمیر، به جای استفاده از قطعات و ابزارهای غیر مرتبط
وجود چنین ویژگی‌های مهمی برای تعمیر تلویزیون‌های ال جی توسط گلدیران، سبب شده است که اطمینان کافی را برای تعمیرات انجام شده برای مشتریان خود بدست بیاوریم.

عدم اعتماد به تعمیرکاران متفرقه :

تعمیرکار غیر مجاز

وقتی تلویزیون خراب می شود، شاید مراجعه به یک تعمیرکار محلی، راحت‌ترین راه برای تعمیر آن باشد، اما هیچوقت بهترین راه نخواهد بود. فرض کنید تصمیم گرفته‌اید تعمیر تلویزیون خود را به یک تعمیرکار غیرمجاز بسپارید. اگر آمادگی پذیرش با تبعات این تصمیم غیرکارشناسی را دارید، فکر تضمین این تعمیرات را از سر بیرون کنید. تعمیر هر وسیله‌ای اگر توسط کارشناس حرفه‌ای و متخصص آن انجام نشود مسلما با عوارض بسیاری همراه خواهد بود. مثلا :
  1.  استفاده از قطعات غیر اصلی در هنگام تعمیر روی دستگاه
  2. گرفتن دستمزد گزاف در ازای تعمیر
  3. احتمال خرابی مجدد دستگاه و ایجاد هزینه‌های گزاف در آینده
برای محصول شما به همراه خواهد داشت. پس اعتماد به یک پشتیبان قوی، با داشتن تکنسین‌های حرفه‌ای، بهترین تصمیم است تا در هنگام خرابی‌ها نگرانی نداشته باشید. گلدیران در سایه‌ی سابقه‌ی طولانی در ارائه خدمات پس از فروش و تکنسین‌های متخصص، خیال مشتریان خود را از هرگونه تعمیراتی راحت کرده است. پس اعتماد به یک پشتیبان قوی بهترین و اصولی‌ترین تصمیمی است که در هنگام خرابی تلویزیون خود گرفته‌اید.

جمع بندی مطالب

گلدیران حدود 19 سال است در زمینه‌ی ارائه خدمات پس فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری با استفاده از اصول مشتری مداری و تجربه‌ی خود، در راه خدمت رسانی به مشتریان قدم برمی‌دارد. تا بتواند در این راه، هرچه بهتر خدمات خود به مشتریان ارائه دهد، به همین دلیل در سراسر کشور نمایندگی‌های خدمات و تعمیرات را برای انجام وظیفه‌ی خود به مشتریان برپا کرده است. نمایندگی‌های تعمیر لوازم خانگی و صوتی، تصویری ال جی در سراسر ایران با ارائه خدمات سریع و مطمئن بر این باورند که هیچکس در هیچ نقطه‌ای نباید از خرابی محصولات ال جی نگران باشد. چون اعتقاد ما این است با داشتن محصولات ال جی با ضمانت و گارانتی گلدیران باید آرامش داشته باشیم. همچنین اگر مشکل یا سوالی در این رابطه داشتید خوشحال می‌شویم آن را در نظرات برای ما بنویسید تا به شما کمک کنیم.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲ ۰۹:۳۲

در زنجان نمایندگی تلویزیون ال جی نیست؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ ۰۹:۴۸

سلام و وقت به خیر؛ میتونید در این مورد به لینک زیر مراجعه کنید یا درخواست خودتون رو در سایت ثبت کنید: http://cs.goldiran.ir/agencies موفق باشید