لباسشویی ال جی خود به خود آبگیری می کند

جمع شدن آب داخل لباسشویی در حالت خاموشی و بدون استفاده از دستگاه به دو دلیل اتفاق می‌افتد:

حالت اول - در صورتی که آب زلال نباشد و دارای بوی بد باشد، این آب به دلیل برگشت آب فاضلاب به درون لباسشویی می‌باشد باید مشکلات فاضلاب برطرف شود.

  1. بررسی کنید محل تخلیه آب مسدود نشده باشد. یعنی جایی که شلنگ تخلیه دستگاه به فاضلاب منزل متصل شده است.
  2. مسیر شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید شلنگ تاخوردگی با پیچ خوردگی نداشته باشد.
  3. ارتفاع شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی از زمین نیز مهم می باشد. شلنگ تخلیه حتما باید حداقل60 سانتی متر و حداکثر یک متر از سطح زمین بالا آمده و بعد به فاضلاب وصل شود.
برگشت آب فاضلاب

حالت دوم - در صورتی که آب زلال باشد، بررسی کنید همراه با ورودی آب سرد، ورودی آب گرم نیز به لباسشویی وصل است یا خیر.

تجمع اب در لباسشویی

یکی از دلایلی که باعث آبگیری لباسشویی به صورت خودکار می‌شود، عدم استفاده از آب گرم در طولانی مدت است. در صورتی که آب گرم  به دستگاه متصل باشد بهتر از هر چند وقت یکبار از برنامه‌هایی با دمای آب بالا (60 درجه) استفاده کنید. برای رفع این مشکل یک مرتبه لباسشویی را خالی و بدون استفاده از مواد شوینده در برنامه Cotton و دمای 60 درجه روشن کنید. پس از اتمام  برنامه و گذشت 24 ساعت از عملکرد چنانچه مشکل رفع نشد نیاز است دستگاه بررسی و در صورت نیاز تعمیر شود.

در صورتی که فقط ورودی آب سرد به لباسشویی وصل باشد و داخل دستگاه آب زلال جمع شود، نیاز به بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از سوی کارشناس میباشد.
نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دارید؟ برای بررسی و رفع ایراد ماشین لباسشویی ال جی از تکنسین های متخصص گلدیران کمک بگیرید.