علت صداهای غیر عادی لباسشویی LG چیست؟

  • چنانچه دور خشک کن بسیار بالا باشد ممکن است این اتفاق بیافتد، بهتر است دور خشک کن را روی 800 یا  1000 تنظیم کنید. در صورتی که لباس‌ها سنگین باشند بهتر است از دور 400 استفاده کنید.
  • اگر جسمی در پمپ تخلیه گیر کرده باشد، باعث صدای اضافی می‌شود. درپوش پمپ تخلیه را باز کرده و تمیز کنید. محل قرارگیری فیلتر در جلو ماشین، قسمت پایین است. درپوش فیلتر پمپ را جدا کرده و شلنگ جلوی ماشین را آزاد کنید. سپس درپوش را از شلنگ جدا کرده و به این ترتیب، آب باقیمانده درون آن را تخلیه کنید. پیچ فیلتر پمپ را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا فیلتر باز شود. فیلتر را بشویید و قسمت داخلی پمپ را با برس کاملا تمیز کنید. در نهایت، فیلتر را بسته و درپوش شلنگ را در جای خود قرار دهید.
صدای غیر عادی
  • اگر صدا در زمان آبگیری باشد (صدای شیر برقی) و یا در زمان تخلیه باشد (صدای پمپ تخلیه) در صورتی که دستگاه مشکل آبگیری و تخلیه نداشته باشد طبیعی می‌باشد.
صدا هنگام آبگیری
  • اگر صدا فقط با انتخاب بعضی از برنامه‌ها ایجاد می‌شود (مثلا (COTTON ،BABY CARE  ،WHITE ،BOILING CARE) ولی بقیه برنامه‌ها صدا نمی‌دهند، بررسی کنید ورودی آب گرم وصل هست یا نه، چون با انتخاب این برنامه‌ها دمای آب 60 درجه انتخاب می‌شود و در صورت وصل نبودن هنگام آبگیری صدای غیر عادی می‌دهد. این مورد طبیعی می‌باشد.
  • در صورتی که در زمان خاموشی و بدون لباس درام را با دست می‌چرخانید صدای غیر عادی می‌دهد (در صورتی که فیلترِ پمپ تخلیه چک شده باشد) نیاز به بررسی توسط تکنسین تعمیر دارد.
در صورت عدم رفع ایراد نیاز به بررسی و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می‌باشد.
نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دارید؟ برای بررسی و رفع ایراد ماشین لباسشویی ال جی از تکنسین های متخصص گلدیران کمک بگیرید.