نسل دوم تلویزیون‌های Gplus

۰۴ اسفند ۱۳۹۸
زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
تلویزیون جی پلاس
بیشتر ما دوست داریم افراد خلّاقی باشیم! اغلب ما از کودکی دوست داریم کاردستی بسازیم؛ از اینکه وسیله‌‌ای، هر چند ساده و ابتدایی را خودمان بسازیم افتخار می‌‌کنیم. زمانی که خلق می‌کنیم احساس می‌‌کنیم چقدر مفید هستیم و حتی گاهی دوست داریم کار دست خود را، حتی در حد یک کارت پستال، به افرادی که برای ما با ارزش هستند هدیه دهیم.
همه‌‌ی این‌ها گفته شد تا دلیل خلق محصولی جدید از سوی گلدیران و اینکه تا چه اندازه برای ما ارزشمند هستید را بدانید. برای شما که دوست دارید دستگاهی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و ساخت هموطنان خود را استفاده نمایید، تلویزیون‌‌های جدید GPlus را تدارک دیده‌‌ایم.
ممکن است شنیده باشید که نسل اول تلویزیون‌‌های جی پلاس، اسفند ماه سال 97 معرفی و در 7 مدل ارائه شد. سری اول تلویزیون‌‌های G plus شامل مدل‌‌های زیر است:
GTV-32GD412N
GTV-40GH412A
GTV-43GH412N
GTV-50GH412N
GTV-50GU812S
GTV-55GU812S
GTV-65GU811N
تلویزیون های جی پلاس
پس از ارائه‌‌ی نسل اول تلویزیون‌‌های جی پلاس، درخواست‌‌های شما را شنیدیم و سعی کردیم هر چه زودتر نسل دوم تلویزیون-های جی پلاس را مطابق با میل و نظر شما مشتریان گرامی تولید کنیم.اکنون با فصل دوم از این دستاورد و با مدل‌‌های سری جدید جی پلاس همراه شما هستیم. تلویزیون‌‌ها با مدل‌‌های زیر، مرداد ماه امسال روانه‌‌ی بازار شدند:
GTV-32JD412N
GTV-32JD512N
GTV-40JH412S
GTV-40JH512N
GTV-43JH412N
GTV-43JH512N
GTV-50JH412N
GTV-50JH512N
GTV-49JU811N
GTV-49JU812N
GTV-55JU811N
GTV-55JU812N
GTV-65JU821S
اگر هر یک از مدل‌‌های تلویزیون GPlus را تهیه نموده‌‌اید، در صورت بروز ایراد، برای تعمیر تلویزیون جی پلاس از کارشناسان گلدیران کمک بگیرید، تا هر چه سریع‌‌تر ایراد را رفع نماییم. شما می‌‌توانید برای بررسی و رفع ایراد تلویزیون‌‌های جی پلاس در سراسر ایران، اقدام نمایید. نمایندگان ما در تمامی شهرها آماده‌‌ی ارائه‌‌ی خدمات به مشتریان می باشند:
هنگام خرید یک تلویزیون گزینه‌‌های زیادی پیش روی شماست! متقابلا ما هم این را می‌دانیم که اگر قرار باشد اولویت اول انتخاب شما باشیم، باید دستگاهی ارائه دهیم که خواسته‌‌های شما را برآورده سازد. گلدیران با تجربه‌‌ی زیادی که طی سال‌‌ها ارائه‌‌ی خدمات پس از فروش در زمینه‌‌ی دستگاه‌‌های صوتی و تصویری داشته، تا حد زیادی از انتظارات شما در مورد تلویزیون آگاه است، و سعی نموده این ویژگی‌‌ها را در طراحی محصول جدید در نظر داشته باشد.در ادامه شرح مهم‌‌ترین این ویژگی‌‌ها را مطالعه می‌‌نمایید. طراحی محصول بر اساس خواسته‌‌های مشتریان اتفاق خوشایندی بود که باعث استقبال چشمگیر از تلویزیون‌‌های نسل دوم جی پلاس شده است.

ویژگی‌های متمایز تلویزیون های جی پلاس

سری دوم تلویزیون های جی پلاس

  •  پنلی با کیفیت A+

پنل تلویزیون‌‌ها از نظر سطح کیفی و درصد کیفیت پیکسل‌‌ها و مرغوبیت کالا طبقه‌‌بندی می‌‌شوند و هر چه میزان خطا در ارائه‌‌ی تصویر پنل کمتر باشد، دستگاه از نظر نوع پنل در رده‌‌ی بالاتری قرار می‌‌گیرد. پنل‌‌های A+ پنل‌‌هایی با مرغوبیت بالا هستند. علاوه بر این تاثیر نویزها بر روی نمایشگرهای جی پلاس بسیار محدود است.
  •  تکنولوژی تقویت سیگنال دریافتی تلویزیون های جی پلاس

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی سیگنال صدا و سیما از سوی تلویزیون دریافت نمی‌‌شود، و شما بر روی تلویزیون عبارت "بدون سیگنال" را مشاهده ‌‌می‌‌کنید، و دیگر نشانی از برنامه‌‌ی در حال پخش وجود ندارد. اما تلویزیون‌‌های جی پلاس مجهز به سیستم تقویت سیگنال دریافتی می‌‌باشد. بدین ترتیب حتی زمانی که سیگنال‌‌ها ضعیف می‌‌شود، دستگاه با تقویت سیگنال‌‌ها تا حد امکان، همچنان تصویر کانال ها را نمایش می‌‌دهد.
  •  نسخه‌‌ی اندروید 6 در تلویزیون های جی پلاس

به دلیل تمایل بسیاری از مصرف کنندگان به استفاده از تلویزیون‌‌هایی با سیستم عامل Android، این سیستم عامل از سوی گلدیران برای تلویزیون‌‌های جی پلاس انتخاب شد. سیستم عامل تلویزیون‌‌های GPlus سری اول نسخه‌‌ی 4.4 بود. از همان ابتدا مشتریان درخواست تلویزیونی با نسخه‌‌ی اندروید بالاتر داشتند. بنابراین نسل دوم تلویزیون های جی پلاس با سیستم عامل اندروید 6.0 عرضه شد. این نسخه از سیستم عامل امکان استفاده از ویژگی‌‌هایی را فراهم آورده که در ادامه برخی از آنها را با هم مرور می‌کنیم.
  •  اتصال گوشی Apple به تلویزیون GPlus

یکی از محدودیت‌‌هایی که برای مصرف‌‌کنندگان گوشی‌‌هایApple وجود دارد، گاهی عدم اتصال به دستگاه‌‌های دیگر و دایره‌‌ی محدود اشترک گذاری محتوا است. اما در تلویزیون‌‌های هوشمند نسل دوم جی پلاس، امکان اتصال گوشیApple فراهم شده است و دیگر چنین محدودیتی وجود ندارد. شما می‌‌توانید با استفاده از این قابلیت تصویر گوشی خود را بر روی تلویزیون مشاهده نمایید.
  •  مانیتور کردن (Mirroring) معکوس تلویزیون‌‌های جی پلاس

یکی از ویژگی‌‌های نسل دوم تلویزیون‌‌های جی پلاس قابلیت مانیتورینگ معکوس از تلویزیون بر روی گوشی می‌‌باشد. با استفاده از این ویژگی شما می‌‌توانید به واسطه‌‌ی برنامه‌‌ی I Smart ، تصویر تلویزیون را بر روی صفحه‌‌ی موبایل خود داشته باشید. از این طریق می توانید تلویزیون را با گوشی خود نیز کنترل کنید.
تبدیل گوشی به تلویزیون
  • اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون‌‌های جی پلاس

سری جدید تلویزیون‌‌های جی پلاس، به منظور انتقال صدا قابلیت بلوتوث دارد. شما می‌‌توانید برای دریافت صدا از طریق هدفون بلوتوث از این ویژگی استفاده نمایید.
  •  انتقال صدا از طریق پورت Optical در تلویزیون‌‌های جی پلاس

تلویزیون‌‌های جی پلاس سری اول برای انتقال صدا، دارای پورت HDMI ARC و Coaxial بودند. اما با توجه به استفاده‌‌ی گسترده‌‌ی مشتریان از درگاه صدای Optical ، این خروجی برای انتقال صدای نسل دوم تلویزیون‌‌های جی پلاس در نظر گرفته شده است. علاوه بر این تلویزیون‌‌های سری دوم جی پلاس همچنان درگاه HDMI ARC را برای انتقال صدا دارد. همچنین قابلیت CEC برای کنترل دستگاه‌‌های جانبی صوتی از طریق کنترل تلویزیون نیز قابل استفاده است.
  •  لذت استفاده‌‌ی آسان از اپلیکیشن‌‌ها با تلویزیون‌‌های جی پلاس

برخی از تلویزیون‌‌ها با توجه به نوع سیستم عامل برای استفاده از اپلیکیشن‌‌ها، منبع محدودی دارند و شما می‌‌توانید تنها از برنامه‌های محدودی که بر روی تلویزیون وجود دارد استفاده کنید. در تلویزیون‌‌های جی پلاس با توجه به نوع سیستم عامل اندروید، شما می‌‌توانید از محیط فروشگاه اپلیکیشن بازار، Google play و حتی از حافظه‌‌ی خارجی، برنامه‌‌ها را نصب کنید و استفاده نمایید.
  • با تلویزیون‌‌های جی پلاس زمان را جا ‌‌به‌‌ جا کنید!

تلویزیون‌‌های جی پلاس قابلیت جابجایی زمان یا همان Time shift را دارد. با استفاده از این ویژگی شما می‌‌توانید، سکانس-هایی از برنامه‌‌ی دلخواتان را مجدد مشاهده کنید. در واقع با استفاده از Time shift می‌‌توانید به عقب برگردید و تا چند لحظه قبل را تماشا کنید. برای استفاده از این ویژگی می توانید فیلم آموزشی استفاده از Time shift در تلویزیون جی پلاس را تماشا کنید.
  • تماشای تصاویر HDR از طریق تلویزیون‌‌های جی پلاس

برخی از تلویزیون‌‌های نسل دوم جی پلاس قابلیت پخش محتوای HDR را دارند. با توجه به اینکه HDR یک ویژگی متمایز تصویری برای نمایش نقاط تیره و روشن تصاویر است، این ویژگی برای تلویزیون‌‌های رده بالای سری جدید جی پلاس یک امتیاز مهم محسوب می‌‌شود.

امیدواریم از هدیه‌‌ی گلدیران لذت ببرید!

تلویزیون‌‌های جی پلاس که به منزله‌‌ی هدیه‌‌‌‌ی ما به شما بود را معرفی کردیم! مطمئن باشید در همه‌‌ی لحظاتی که از تلویزیون جدیدتان استفاده می‌‌کنید در کنار شما خواهیم بود.
لطفا برای استفاده از ویژگی‌‌ها و عملکرد‌‌های تلویزیون با ما در ارتباط باشید. همچنین هنگام بروز مشکل، بهترین راهکار را به شما ارائه خواهیم داد. زیرا تلویزیون از سوی گلدیران طراحی شده است و کارشناسان گلدیران برای تعمیر تلویزیون جی پلاس اطلاعات کاملی دارند. می توانید برای درخواست تعمیر تلویزیون جی پلاس در تمامی شهرهای ایران، از همین صفحه اقدام نمایید.
تلویزیون جی پلاس شما نیاز به تعمیرات دارد؟ از متخصصین حرفه‌ای گلدیران راهنمایی بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.