قدم به قدم خدمات گلدیران در روزهای کرونایی

۰۴ تير ۱۳۹۹
زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در این روزها افراد بسیاری به خاطر ترس از کرونا و رعایت نشدن نکات بهداشتی از رسیدگی و مراقبت به محصولات خود غافل شده‌اند و خدماتی مثل سرویس دوره‌ای، تعمیر و ... را پشت گوش می‌اندازند.

اما این موضوع در کیفیت عملکرد، رسیدگی به محصول و صد البته آینده آن تاثیر گذار خواهد بود.  پس ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که برای سلامتی شما و رسیدگی به محصولاتتان تمام تلاشمان را در حفظ اصول بهداشتی انجام می‌دهیم تا شما با خیالی کاملا راحت از خدمات مورد نیاز خود بهره ببرید.

  • ما در شرکت گلدیران برای حفظ سلامت مشتریان خود در برابر ویروس کرونا، تمام اصول بهداشتی و مراقبتی را از صفر تا صد رعایت می‌کنیم تا مشتریانمان با خیال راحت و در کمال آرامش بتوانند از خدمات مورد نیاز خود بهره‌مند شوند.
  • هر روز همه‌ی کارکنان شرکت و تکنسین‌ها مورد ارزیابی سلامت قرار می‌گیرند و بسته‌های بهداشتی شامل دستکش و ماسک به آن‌ها تحویل داده می‌شود. بعد از چک کردن دمای بدن کارکنان در صورتیکه دمای آن‌ها بالاتر از حد طبیعی باشد، از ورود به محل کار جلوگیری می‌شود. پس از اتمام تمام این مراحل مراقبتی و بهداشتی، به همکاران اجازه ورود به محل کار داده می‌شود.
  • لازم است بدانید که تمام کارکنان شرکت و تکنسین‌های ما در شرکت گلدیران در تمام مراحل کار با دستکش و ماسک به فعالیت خود می‌پردازند.
  • بر اساس استانداردهای سازمان بهداشت جهانی تمام محیط کار کارکنان و وسایل آن‌ها، انبار قطعات، وسایل مورد نیاز تکنسین‌ها ماشین‌های توزیع و ارسال، روزی چندبار ضدعوفی می‌شود. قبل از ورود همکاران به شرکت نیز، تمام محیط کار آن‌ها ضدعفونی می‌شود.
  • همه‌ی تکنسین‌های شرکت گلدیران برای انجام و اجرای خدمات در منزل مشتری موظف به رعایت حداکثری تمام پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از تمام ابزار و وسایل بهداشتی هستند. قبل از ورد به منزل هر یک از مشتریان از ماسک جدید استفاده می‌کنند، با پاپوش‌های بهداشتی یکبار مصرف و دستکش جدید وارد خانه‌ی مشتری می‌شوند. برای شروع خدمت از زیر انداز کاملا بهداشتی استفاده می‌‍کنند و پس از اتمام کار برای به حداقل رساندن استفاده از وجه نقد از دستگاه کارتخوان ضدعفونی شده برای دریافت وجه استفاده می‌کنند. تکنسین در هنگام خروج از منزل مشتری تمام وسایل یکبار مصرف خود را تعویض میکند و مجدد از وسایل بهداشتی جدید استفاده می‌کنند. همین روند برای تمام طول روز و در هر مراجعه‌ای انجام می‌گردد.

گلدیران به حفظ اصول بهداشتی خانواده بزرگ مشتریان خود پایبند است. این روزها تمام می‌شود و ما میمانیم و اعتمادی که هیچ چیز نباید خرابش کند. پس ما قدران اعتماد شما هستیم. با رعایت نکات بهداشتی با خیال راحت تمام خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

در این روزها از رسیدگی به محصولات خود غافل نشوید و از خرابی‌ها و هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید.

ما مشتریان خود را هم‌چون خانواده خودمان می‌دانیم، پس برای اجرای خدمات مورد نیاز با نهایت حفظ اصول بهداشتی اقدام خواهیم کرد.

ما با هم در کنار تمام مردم ایران با رعایت 100 درصدی تمام نکات بهداشتی به امید خدا کرونا را شکست خواهیم داد و قطع کننده زنجیره شیوع کرونا خواهیم شد. پس تا می‌توانید در خانه بمانید و نکات بهداشتی را رعایت کنید
آیا زمان سرویس دوره‌ای محصول شما فرا رسیده؟ با خیال راحت خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.