راهنمای کامل استفاده از برنامه‌های مایکروویو ال جی

۰۴ تير ۱۳۹۹
زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
راهنمای علامت های مایکرویو
 شاید برای اکثر ما پیش آمده باشد که انواع فر و اجاق‌ گازهای جاگیر را از آشپزخانه حذف کنیم، تا فقط با استفاده از مایکروویوو سولاردام ال جی بتوانیم در کم‌ترین زمان انواع پخت‌ غذا را انجام دهیم. بعد از خرید دستگاه، تکنسین برای نصب و آموزش برنامه‌های آن و طرز کار با مایکروویو ال جی، به منزل ما می‌آید و با کلی ذوق و شوق در همان لحظه به خود قول می‌دهیم بعد از نصب به سراغ پخت یک غذای جدید برویم و ممکن است به مطالعه‌ی راهنمای طرز استفاده از مایکروویو ال جی بپردازیم.

البته اگر قصد نداشته باشید راهنما را مطالعه کنید، بعد از اینکه تکنسین درب منزل را می‌بندد، ابرهای تصورات بالای سرتان نیز مانند سوزن زدن به یک بادکنک می‌پرند و شما می‌مانید و کلی برنامه و دکمه‌هایی که کاربرد آن یادتان رفته که کی و کجا بوده است. اما دست نگه دارید. ما با این مقاله می‌خواهیم یک کلاس آموزشی سولاردام ال جی  را مجددا به خانه‌تان بیاوریم و آموزش کار با مایکروویو ال جی را به شما ارائه دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

علامت‌های روی مایکروویو و سولاردام خود را بشناسید و طرز کار با مایکروویو ال جی لمسی را مطالعه کنید

راهنمای برنامه مایکرو ال جی

برای آشنایی کامل با برنامه‌های ماکروفر و سولاردام ما در ادامه توضیحاتی را بیان می‌کنیم که به آموزش صحیح و اصولی شما در کارکرد با دستگاه کمک می‌کند. یکسری از علامت‌ها در همه‌ی ماکروفر‌ها ثابت و جز برنامه‌های اصلی می‌باشد و دسته‌ای از علامت‌ها برنامه‌های تکمیلی می‌باشند. که در این مقاله به معرفی پنل و برنامه‌های آن می‌پردازیم که شامل برنامه ماکرو، گریل، کانوکشن، پخت ترکیبی، یخ زدایی و پخت‌های خودکار است.

برنامه‌ی مایکرو   MICRO در مایکروویو ال جی چیست و چه کاربردی دارد؟

علامت های مایکرو ال جی

بهتر است بدانید که ما از حالت ماکرو Micro جهت پختن و داغ کردن غذا توسط امواج مایکروویو استفاده می‌کنیم. تمامی دستگاه‌های مایکروویو ال جی دارای چندین توان مختلف می‌‌باشند،که با هر بار زدن دکمه Start،  دستگاه به مدت 30 ثانیه در حداکثر توان شروع به کار می‌کند . جهت فعال کردن برنامه مایکرو، ابتدا کلید مایکرو را انتخاب کرده، سپس یکی از توان‌های مایکرو را انتخاب و بعد از انتخاب زمان، کلید Start را انتخاب ‌کنید. این حالت از مایکروویو مانند اجاق گاز برای شما عمل می‌کند و شما می‌توانید با انتخاب این برنامه، ترتیب پخت غذاهای زیادی را بدهید. البته گرم کردن غذا در سولاردام ال جی نیز با این برنامه انجام می‌شود.

برنامه سرخ کن یا دکمه گریل در مایکروویو ال جی چه کاربردی دارد؟

برنامه گریل ماکروویو ال جی

 برنامه سرخ کن یا گریل سولاردام ال جی برای برشته کردن یا پختن سطوح غذا استفاده می‌شود. هیتر در دستگاه‌های سولاردام از بالا و پایین است و در دستگاه های مایکروویو از بالا است، در این صورت 3 مد کاری برای Grill در دستگاه شما اتفاق می افتد :
 1.  هیتر بالا با قدرت زیاد + هیتر زغالی
 2. هیتر بالا و پایین با قدرت کم
 3.  هیتر پایین
در برنامه گریل بعد از مشخص کردن مد کاری و زدن  Eenter، زمان بر حسب دقیقه و ثانیه مشخص می‌شود .دقت کنید که از سه پایه بلند نیز برای استفاده در حالت Grill می‌شود .
با انتخاب حالت گریل و استفاده از سه پایه بلند، می‌توانید غذای خود را برشته کنید. مثلا برای برشته شدن روی غذاهایی مانند پیتزا و برشته شدن در پخت پیتزا با مایکروویو ال جی می‌توانید از حالت گریل استفاده کنید.

علامت کانوکشن در ماکروفر و سولاردام ال جی :

کانوکشن ماکروویو ال جی

از این حالت برای پیش گرمایش) گرم کردن کوره دستگاه (و یا پخت پخت کیک در ماکروفر ال جی و شیرینی استفاده می‌شود .
جهت فعال کردن برنامه کانوکشن، بعد از انتخاب این برنامه، دما را انتخاب می‌کنیم که بین 100 تا 250 درجه می‌باشد، سپس زمان می‌دهیم و با انتخاب کلید Start پخت آغاز می‌شود .
البته برنامه کانوکشن یک دمای 40 درجه نیز دارد که برای انتخاب حالت تخمیر است .در زمان استفاده از برنامه کانوکشن ، دود کردن دستگاه در دقایق آغازین کار طبیعی است. با روشن شدن المنت ، چربی و مواد غذایی که در زمان گرم کردن غذا به دیواره‌ها و سقف پرت می‌شوند می‌سوزد و باعث تولید دود و بو می‌شود .
 اگر دمای کانوکشن را انتخاب کنیم ولی تایم ندهیم و START  را فعال کنیم، حالت پیش گرمایش انتخاب می‌شود و Pr–H بر روی صفحه نمایان می‌گرد.  از این حالت جهت گرم کردن کوره قبل از پخت کیک و شیرینی استفاده می‌شود. در این حالت بعد از رسیدن دمای داخل دستگاه به درجه مورد نظر آلارم می‌دهد که باید  STOP  را انتخاب کرد و بعد از گذاشتن کیک یا شیرینی داخل دستگاه و دادن تایم ، START را انتخاب کنیم .

چرا مایکروویو پیغام F-14 یا E-05 می‌دهد؟

در صورتی که در برنامه کانوکشن حالت تخمیر(دمای 40 درجه) انتخاب شود و دمای داخل کوره بیشتر از 70 درجه باشد این پیغام را می‌دهد .اگرهنگام انتخاب حالت تخمیر، پیغام فوق مشاهده شد باید صبر کرد تا دستگاه خنک شود. فراموش نکنید که نیاز است در برنامه کانوکشن از سه پایه کوتاه استفاده شود .
به راحتی با توضیحاتی که در بالا بیان کردیم می‌توانید با این برنامه یک کیک خانگی و خوشمزه درست کنید و نوش جان کنید.
آیا مایکروویو شما نیاز به تعمیرات دارد؟ از متخصصین گلدیران راهنمایی بگیرید.

پخت ترکیبی Combinatio در مایکروویو چیست یا چه کاربردی دارد؟

از این حالت جهت ترکیب حالات مایکرو، گریل و کانوکشن استفاده می‌شود .پخت ترکیبی برای ترکیب چند کلید همزمان بکار برده می شود و شامل 5 حالت است :
 1. مایکرو + گریل 1
از این ترکیب برای سرخ کردنی ها مانند سیب زمینی، ناگت مرغ و ... استفاده می‌شود. گریل 1 برای برشته کردن روی غذا می‌باشد.
 1. مایکرو + گریل 2
ترکیب مایکرویو و گریل 2 مانند مورد قبلی است. با این تفاوت که تاثیر گریل دو نسب به بقیه گریل‌ها کم تر می‌باشد و مانند یک گریل معمولی عمل می‌کند.
 1. مایکرو + گریل3
گریل شماره 3 برای برشتگی از کف استفاده می‌شود و نیاز به استفاده از 3 پایه می‌باشد.
 1. مایکرو + گریل بالا + گریل پایین
 2. مایکرو + کانوکشن
 برای غذاهای خمیری مانند پیراشکی و از این قبیل استفاده می‌شود.
در برنامه پخت ترکیبی با توجه به انتخاب هر یک از مدهای بالا باید توان و زمان و یا توان و دما و زمان داده شود.
پس به طور کلی با انتخاب هر یک از این ترکیب‌ها می‌توان غذاهای متنوع و مختلفی را تهیه و طبخ کرد.

یخ زدایی  یا  Defrost انواع مواد غذایی در مایکروویو و سولاردام ال جی به چه صورت است؟

 علامت دیفراست ماکروویو ال جی

 از این برنامه برای آمادگی قبل از پخت مواد یا غذاهای یخ زده استفاده می‌شود .دکمه یخ زدایی مایکروفر ال جی شامل 4 حالت برای 4 دسته مواد غذایی می‌باشد: 
 1. گوشت
 2.  مرغ
 3. ماهی/ حبوبات
 4. نان / پنیر
جهت پخت غذاهای منجمد شده ابتدا باید یخ زدایی انجام شود و سپس پخته شوند .بعد از انتخاب نوع غذا، وزن را تنظیم کرده و بعد کلید Start را انتخاب می‌کنیم .زمانی که برنامه یخ زدایی در حال انجام می‌باشد، تایم برنامه که به نصف  می‌رسد کار متوقف می‌شود و آلارم می‌دهد که در این مرحله ماده غذایی را جهت یخ زدایی بهتر باید برگردانیم و بعد از بستن درب، کلید Start را برای ادامه کار انتخاب کنیم. لازم به ذکر است که در برنامه دیفراست، یخ زدایی با امواج مایکرو صورت می گیرد.
مایکروویو ال جی شما نیاز به تعمیر دارد؟ از تکنسین متخصص ما کمک بگیرید.

قابلیت بخار پز یا  Steam CHef در سولاردام و مایکروویو ال جی :   

علامت بخارپز

 از این حالت برای بخارپز کردن مواد غذایی خاص استفاده می‌شود .البته دقت داشته باشید که ظرف بخارپز در حالت مایکرو استفاده نمی‌شود و شامل سه قسمت است :
ظرف آب
ظرف غذا
در پوش
ابتدا در ظرف مخصوص 400 میلی لیتر آب ریخته، سپس سینی بخار پز را بر روی ظرف آب قرار داده و
ماده غذایی را بر روی سینی قرار می‌دهیم و درپوش را می بندیم .امواج مایکرو ، آب را بخار کرده و بخار آب از منافذ سینی عبور کرده و باعث پخته شدن ماده غذایی می شود. بعد از انتخاب نوع غذا، وزن را تنظیم کرده و بعد کلید START را انتخاب می‌کنیم.

دکمه بوزدایی سولاردام ال جی یا   EZ clean در مایکروویوهای ال جی  :

علامت بوزدایی

 از این برنامه برای از بین بردن بوی داخل دستگاه می‌توان استفاده کرد. دکمه انتخاب گر function را بچرخانید تا این گزینه انتخاب شود، سپس کلید Enter را فشار دهید و در آخر کلید Start  را بزنید.

برنامه پخت اتوماتیک یا خودکار در مایکروویو و سولاردام ال جی چیست؟

یکی از برنامه هایی که در مایکروویو پخت غذا را آسان کرد، برنامه پخت اتوماتیک یا خودکاربود. برای استفاده از آن فقط کافیست به این برنامه‌های پیش فرض دستگاه، وزن خالص ماده غذایی را بدهیم. در این برنامه زمان پخت را، دستگاه تعیین میکند. به عنوان مثال کلید Persian cook را یک مرتبه فشار دهید تا علامت پخت ایرانی نمایش داده شود. سپس کلید کنترل را بچرخانید، عدد ماده غذایی مورد نظر خودتان را مشخص کنید و برای تایید نوع غذا کلید Enter را فشار دهید. با کلید چرخان کنترل وزن ماده را مشخص کنید و در اخر کلید Start را فشار دهید.

کاربرد کلید Start و Quick Start در ماکروفر ال جی چیست ؟

کلید استارت

با انتخاب این برنامه، دستگاه با بیشترین توان خود در حالت مایکرو به مدت 30 ثانیه شروع به کار می‌کند. هر بار کلید  START را انتخاب کنیم 30 ثانیه تایم اضافه می‌شود .

از کلید Stop / Clear در سولار و ماکروویو ال جی چه زمانی استفاده می‌کنیم؟

کلید استوپ

اگر دستگاه در حین کار باشد با انتخاب این برنامه کار دستگاه متوقف می‌شود. اگر در این حالت کلید Start   را انتخاب کنیم از همان تایمی که متوقف شده بود ادامه کار می‌دهد ولی اگر در حالتی که کار دستگاه متوقف شده است، مجدد کلید Stop را انتخاب کنیم برنامه کامل پاک می‌شود .

قفل کودک در مایکرو ال جی چگونه فعال می‌شود؟

 اگر در حالتی که دستگاه کار نمی‌کند کلید STOP / CLEAR را به مدت 5 ثانیه نگه داریم، صفحه کلید قفل می‌شود و هیچ یک از کلیدها و برنامه‌ها قابل انتخاب نمی‌باشند .تا زمانی که از حالت قفل خارج نکنیم با انتخاب کلیدها،  پیغام L در صفحه نمایش نمایان می‌شود .

نکات مهم و تکمیل کننده در استفاده از برنامه‌های سولار دام و مایکروویو :

در دستگاه‌های مایکروویو و سولاردام با انتخاب برنامه‌ها، قبل از انتخاب کلید START باید وزن یا تایم بدهیم
در برنامه‌های مایکرو - گریل کانوکشن پخت ترکیبی  برای پخت غذا احتیاج است که زمان به دستگاه بدهیم.
در برنامه‌های یخ زدایی بخار پز پخت های اتومات ( یعنی منوی طبخ غذا های ایرانی ) نیاز است که وزن آن را نیز انتخاب کنیم.
در مدل‌هایی که کلید Dial یا Control دارند انتخاب وزن و یا تایم با این کلید انجام می‌شود.
و در مدل‌هایی که فاقد این کلید می باشند وزن با Less و More و یا با کلید + و انتخاب می‌شود و تایم با کلیدهای  10min/ 1min / 10sec  انتخاب می‌شود.

سخن آخر

امیدواریم با استفاده از این مقاله به شناخت کاملی در مورد برنامه‌های مایکروویو و سولاردام خود دست یافته باشید. اگر هنوز برنامه‌ای وجود دارد که ما به آن اشاره‌ای نکرده‌ایم و در مورد آن سوالی مد نظرتان است، سوالتان را در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم. در انتها اگر ماکروفر شما مشکلی در اجرای برنامه ها دارد، یا علامت‌های روی آن به درستی کار نمی‌کند، لازم است ابتدا مقاله آموزش تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی در خانه را مطالعه نمایید در صورتی که مشکلتان حل نشد از یک تعمیرکار متخصص و معتمد کمک بخواهید. همکاران ما در گلدیران، با تجربه و تخصص بالا آماده عیب‌یابی و حل مشکلات دستگاه شما هستند. سرویس دوره‌ای و تمدید گارانتی را برای کمک به عمر محصول خود و کاهش هزینه‌های تعمیر ماکروفر ال جی خود جدی بگیرید و دور اندیشی لازم را برای خیال راحت خود انجام دهید.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری از محتویات این بخش استفاده کنند.

ناصری پور
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۲۱:۲۱

سلام ،میشه طرز پخت سیب زمینی تنوری در سولارم الجی را توضیح دهید ،من هروقت درست میکنم خوب نمیشه .ممنون میشم

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۰۹:۱۴

سلام و وقت به خیر؛ بر روی یک سیب زمینی کامل چند حفره ایجاد کرده و آن را کمی به روغن زیتون آغشته کنید و داخل فویل قرار بدید. روی سه پایه کوتاه داخل دستگاه بگذارید در برنامه‌ی کانوکشن ، دمای 180 درجه و مدت 8 تا 10 دقیقه زمان بدید. مدت زمان به اندازه‌ی سیب زمینی هم بستگی داره. موفق باشید

زیانی
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۲۰:۲۲

با سلام و احترام،بنده با مراجعه به نمایندگی ال جی،گفته شد که دیگر محصولات ال جی دارای ضمانت گلد ایران نمیباشد و سپس بنده مایکرو ویو مدل8265cisرا خریداری کردم،اگر ممکن هست روش یپخت کیک این مدل را توضیح دهید و اینکه چطور میتوانم دفترچه راهنمای فارسی تهیه کنم،یا یه مدل مشابه را معرفی کنید ممنون

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۰۹:۳۴

سلام و وقت به خیر؛ این مدل ال جی هست اما از واردات گلدیران نیست و متاسفانه ما دفترچه راهنمای این مدل رو نداریم. میتونید برای پخت کیک از راهنمای لینک زیر استفاده کنید: http://csgl.ir/apk موفق باشید

سحر خزایی
۱۳۹۹/۰۴/۰۵ ۱۹:۰۰

منظور از شبکه پایینی یا شبکه بالایی دفترچه راهنما چیست؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۰۹:۵۹

سلام و وقت به خیر خانم خزایی؛ منظور سه پایه کوتاه و بلند هست. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۴/۰۱ ۱۹:۰۳

سلام.مایکروویو مدل MH8265DIS که دکمه کانوکشن نداره ,آیا قابلیت پخت کیک داره؟اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید که چطور کیک رو پخت کنیم.با تشکر از شما

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ ۱۰:۴۳

سلام و وقت به خیر؛ این مدل گلدیرانی نیست و متاسفانه اطلاعاتی در مورد این مدل نداریم. اما برای پخت کیک اگر برنامه‌ی کانوکشن رو ندارید برای پخت کیک به این روش عمل کنید: برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌.سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست میشه. میتونید از لینک زیر هم روش پخت کیک رو مطالعه کنید: csgl.ir/apk موفق باشید

شیخان
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۰:۳۳

با سلام لطف کنید طریقه استفاده از مایکروویو mez66821601بنده را راهنمایی بفرمایید.

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۱۵

سلام و وقت به خیر دوست گرامی؛ این مدل گلدیرانی نیست و متاسفانه امکان ارائه‌ی مشاوره در مورد دستگاه‌‌های غیر گلدیرانی برای ما وجود نداره. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۳/۳۰ ۱۴:۰۹

سلام، من یه سوال دارم تو برنامه پخت کیک خودکار persian cook هم میشه از قالبهای فلزی یا تفلون استفاده کرد؟ ممنون ضمنا من هرچی با co5 کیک پختم خراب شد انگار زیادی رطوبتش گرفته شد و یه طرف کیک هم قلبمه شد با وجودی که قالبم گرد سیلیکونی هست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۰۹:۰۲

سلام و قت به خیر؛ از قالب فلزی فقط میشه در برنامه پخت کیک استفاده کرد. اگر کیک خشک شده احتمال داره مواد رو بیشتر یا کمتر از میزان استاندارد ریخته باشید. مواد رو دقیقا همونقدر که در دفترچه اعلام شده بریزید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۳/۲۱ ۱۸:۱۰

سلام دفترچه راهنمای مدل MS4295cis دفترچه فارسی نداره؟ از دفترچه فارسی کدووم مدل میتونم استفاده کنم ممنون

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۲۲ ۰۹:۳۵

سلام و وقت شما به خیر؛ این مدل گلدیرانی نیست و ما در مورد این مدل اطلاعاتی نداریم. میتونید چند مدل دفترچه دریافت کنید و بررسی کنید که کدامیک از نظر کلیدها و علامت‌ها به مدل دستگاه شما نزدیک تر هست. موفق باشید

مریم مشهدی
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۰۲:۰۶

سلام، خسته نباشید. من سولاردام ال جی مدل ms95scr با گارانتی گلدیران خریداری کردم. خواستم بپرسم برای پخت کیک با حالت کانوکش، تمامی قالب ها حتی قالب های گالوانیزه که مارک موج هستند رو میتونیم قرار بدیم، لطفاً پاسخ بدید، ممنونم

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۰۹:۲۸

سلام و وقت به خیر خانم مشهدی؛ ظروفی که می‌توان استفاده کرد بدین شرح است: کلیه ظروف پیرکس ترجیحا فرانسوی، ظروف آرکوپال و سرامیک، پلاستیک ، ملامین و ظروف یکبار مصرف در حد گرم کردن (برنامه مایکرو) و یخ زدایی، ظروف سلیکونی (قبل از ریختن ماده غذایی داخل قالب کمی به روغن آغشته شود تا ماده غذایی به آن نچسبد.)، فقط در برنامه‌ی کانوکشن می‌توان از قالب‌های فلزی استفاده کرد. در برنامه‌ی گریل نیز می‌توان از ظروف فلزی استفاده کرد. موفق باشید

مونا رمضانی
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ ۲۱:۰۸

سلام. مدل مایکروویو من md-6654gt/03 هست. سالها پیش گرفتم. الان سی دی راهنماشو ندارم. چطور میتونم تهیه کنم؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۰۹:۲۰

سلام و وقت به خیر؛ میتونید با وارد کردن محصول و مدل دستگاه در قسمت دفترچه راهنمای محصولات از مسیر زیر راهنمای دستگاه رو دانلود کنید: http://cs.goldiran.ir/request/manuals موفق باشید

مونا رحيمي
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۱۵:۴۵

با سلام میخواستم بدونم در ماکروویو سولاردم ال جی مدل ms95، در حالت کانوکشن واسه پخت کیک میتونن از قالبهای کمربندی، فلزی، پلاستیکی یا سیلیکونی استفاده کنم؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۰۹:۰۳

سلام و وقت به خیر؛ بله می‌توان استفاده کرد. موفق باشید

عباسعلی مرادی
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۹:۲۱

سلام خسته نباشین ماکروفر مدل MH8265 رو خریداری کردیم در جریان هم هستیم که جزو شرکت گلدیران هم نیس. لطفا راهنمایی کنین که چجوری میشه راهنمای فارسی دستگاه رو بدست بیاریم و اینکه مشابه کدوم مدل دستگاه هاست که لا اقل اون مدل رو دانلود کنیم. ممنون

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۱۰:۴۱

سلام و وقت به خیر؛ در مورد این مدل اطلاعاتی نداریم لطفا بفرمایید دستگاه مایکروویو هست یا سولاردام؟ از سینی دستگاه امکان تشخیص وجود داره، سینی سولاردام فلزی هست. اگر دستگاهتون سولاردام هست میتونید دفترچه‌ی مدل MS98,MS96,MS92 رو دانلود کنید که احتمالا مشابه باشه. اما اگر دستگاهتون مایکروویو هست لطفا از پنل دستگاه عکس بگیرید و از قسمت آنلاین چت برای ما بفرستید تا مدل دفترچه‌ی مشابه رو به شما اعلام کنیم. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۳/۰۹ ۱۸:۲۲

سلام سه پایه بلند مایکرویو من خراب شده از کجا میتونم تهیه کنم؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۰۹:۲۶

سلام و وقت شما به خیر؛ در قسمت فروش لوازم جانبی، محصول مایکروویو رو انتخاب کنید. دو مدل سه پایه برای فروش هست. لطفا از قسمت فیلتر مدل بررسی کنید که مربوط به مدل دستگاه شما میشه یا خیر و در صورت سازگاری با دستگاهتون، سفارش ثیت کنید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۳/۰۵ ۱۱:۴۶

سلام. آیا از ظرف بخارپز و درب آن که متعلق به خود سولاردوم هست، میتوان در قست مایکرویو و برای گرم کردن غذا استفاده کرد؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۹:۵۷

سلام و وقت شما به خیر؛ از ظروف بخار پز فقط در برنامه‌ی بخار یا در برنامه‌ای که در دفترچه راهنما قید شده باشه، می‌توان استفاده کرد. برای گرم کردن باید از درپوش‌های پلاستیکی استفاده کرد تا امواج از آن عبور کرده و غذا به سرعت گرم بشه. درپوش بخار استیل بوده و امواج را منعکس می‌کنه و مانع گرم شدن غذا میشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۳/۰۵ ۰۳:۱۷

سلام چگونه می توان عایق پلاستیکی زیر پایه های مایکروفر سولاردام ال جی روتهیه کردتشکر ازلطف شما

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۸:۴۰

سلام و وقت به خیر؛ این قطعه فعلا موجود نیست اما احتمالا تا چند روز آینده تامین میشه و شما میتونید برای تهیه از قسمت فروش لوازم جانبی، درخواست ثبت کنید. موفق باشید

سودابه اعوانی
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۳:۳۰

سلام وقت بخیر آیا در سولاردوم مدل 97 پرشیا پلاس در قسمت کانوکشن میتوان از ظروف فلزی، قالبهای فلزی کیک یا قالبهای قدیمی روحی و کاغذ روغنی استفاده کرد؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۳:۵۹

سلام و وقت شما به خیر؛ بله می‌توان استفاده کرد. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۱۳:۱۶

سلام برای پخت پیتزا کدوم گزینه را باید بزنیم در ماکروویو مدل mg48S

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۱۳:۳۳

سلام و وقت شما به خیر؛ برای پخت پیتزا با نان‌های آماده از برنامه‌ی کانوکشن و یا برنامه‌ی اتومات استفاده کنید. از برنامه‌ی مایکرو هم می‌توان استفاده کرد. لطفا از لینک زیر راهنمای پخت پیتزا رو مطالعه کنید: csgl.ir/apt موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۱۲:۴۰

سلام وصت بخیر میشه راهنمایی کنید برای پخت کیک کدوم گزینه باید بزنم مدل دستگاه ماکروویوmg48s

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۱۳:۰۳

سلام و وقت شما به خیر؛ لطفا برای پخت کیک به این روش عمل کنید: برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌.سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست میشه. میتونید از لینک زیر هم روش پخت کیک رو مطالعه کنید: csgl.ir/apk موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۱۴:۵۸

سلام ، دستگاهایی ک کلید کانکشن ندارن برای پخت کیک ، برای پیش گرمایش اگر دستگاهو خالی روشن کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون داخل دفترچه نوشته نباید خالی روشن کنیم

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۰۸:۲۸

سلام و وقت به خیر دوست گرامی؛ برای پیش گرمایش از گریل استفاده کنید. موفق باشید

علی نصراله زاده
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۱۹:۴۶

مایکروویو ال جی مدل mh8265dis دکمه کانکشنش چطوره؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۰۹:۰۹

سلام و وقت شما به خیر؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست و امکان ارائه‌ی اطلاعات در مورد این مدل از سوی گلدیران وجود نداره. موفق باشید

علی نصراله زاده
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۱۹:۱۹

سلام وقت بخیر مایکروویو ال جی مدل mh8265dis خریدم پخت کیک باهاش چطوره؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۰۹:۰۶

سلام و وقت شما به خیر؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست و متاسفانه در مورد این مدل اطلاعاتی در دست نیست. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۱۸:۵۴

سلام در ماکروفر سولاردام الجی مدل MC62BCR چطور کیک و پیتزا درست کنم

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۰۸:۵۴

سلام و وقت به خیر؛ لطفا دفترچه راهنمای دستگاه رو از قسمت دفترچه راهنمای محصولات دانلود کنید. در صفحه‌ی 21 پخت پیتزا توضیح داده شده. برای پخت کیک به لینک زیر مراجعه کنید: csgl.ir/apk موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۲۱:۲۶

سلام نحوه گرم کردن نان در سولاردم ال جی به چه نحوی هست که خشک نشه

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۱۰:۲۵

سلام و وقت شما به خیر؛ برای گرم کردن از کلید استارت استفاده کنید، بهتر هست زمان رو ابتدا کم انتخاب کنید و اگر نان به حد کافی گرم نشد، زمان رو بیشتر کنید. نان‌هایی مثل لواش ممکنه خشک بشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۰۲:۴۸

سلام .مدل ماکروویو منms3042gmاست میشه دفترچه راهنماشو برام بفرستین و همچنین دفترچه درست کردن کیک وپیتزا

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۰۸:۳۷

سلام و وقت به خیر؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست و متاسفانه ما دسترسی به اطلاعات این محصول نداریم. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۰۲:۲۲

سلام وقتتون بخیر باشه خداخیرتون بده که کمک کردین وهمچین مقاله ای رو گذاشتین اما ماکاروویومن این نیست برای همین مشکلمو حل نکرده میشه دفترچه راهنما فارسی برای ساخت کیک و پیتزا برام بفرستین و همچنین درست کارکردن با دستگاهم چون اونم دفترچش زبان اصلی بود اسم دستگاه MEZ65108241

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۰۸:۳۳

سلام و وقت شما به خیر؛ مدل دستگاه شما گلدیرانی نیست و متاسفانه اطلاعات این محصول در دسترس ما نیست. موفق باشید

پرستو طالبی
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ ۲۳:۱۵

سلام .من داستگاه سولاردام دارم میخوام بدونم پیش گرمایش 180 درجه معمولن چقدر طول میکشه چون من تا حدود ده دقیقه هم صبرکردم‌و بوق نزده دستگاه .ممکنه دستگاهم‌مشکل داشته باشه یا زمان پیش گرمایش بیشتره؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۱۰:۰۳

سلام و وقت به خیر خانم طالبی؛ مشکلی وجود نداره، ممکنه زمان بیشتری طول بکشه و وقتی به این درجه برسه با حالت چشمک زن علامت PRH نمایش داده میشه. موفق باشید

فاطمه کاظمي
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۱۷:۵۷

سلام. میتونم از کاغذ روغنی برای پخت کیک در حالت کانوکشن استفاده کنم؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ ۱۰:۴۸

سلام و وقت به خیر؛ بله مشکلی نداره. موفق باشید

میلاد مدنی
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۱۵:۵۰

سلام من مایکرووفر مدل MH8043SM دارم نمیدونم چطور کار می کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ ۱۰:۳۰

سلام و وقت به خیر؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست و متاسفانه در مورد این مدل اطلاعلاتی در دست نیست. اگر کلیدهایی مشابه دستگاه‌های گلدیرانی داره، میتونید از دفترچه ‌راهنمای دستگاه‌های گلدیرانی برای اطلاع از برخی کلیدها استفاده کنید.از قسمت دفترچه راهنمای محصولات میتونید دفترچه راهنمای دستگاهتون رو دانلود کنید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ۱۹:۳۲

سلام من مایکرویو ال پی مدل MS-194W دارم اما دفترچه راهنمای آن را ندارم.لطفا برای دسترسی به دفترچه راهنمای فارسی آن و روش پخت کیک و پیتزا و مرغ و چیپس راهنمایی بفرمایید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۰۸:۵۰

سلام و وقت به خیر؛ دفترچه راهنمای مدل MS-194A رو از قسمت http://cs.goldiran.ir/request/manuals دانلود کنید. روش پخت مرغ صفحه‌ی 13 دفترچه توضیح داده شده. پخت سیب زمینی و پیتزا و کیک رو هم از لینک‌های زیر میتونید مطالعه کنید: -http://csgl.ir/apk - -http://csgl.ir/apt - -csgl.ir/cpf - -csgl.ir/agh - موفق باشید

ساقي فروردين
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ ۰۲:۰۳

سلام مدل 95wcr سرخ من داره؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ ۰۸:۵۶

سلام و وقت به خیر؛ میتونید به این منظور از برنامه‌‎ی مایکرو و گریل استفاده کنید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۱۹ ۱۷:۴۳

سلام مدل ماکرو ما CC-3081NSR است ولی CD همراهش کار نمیکنه،میشه لینک دانلود رو برام بفرستید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۰۸:۵۲

سلام و وقت شما به خیر؛ دستگاه CD آموزشی نداره اما اگر درخواست دفترچه راهنمای محصول رو داشته باشید میتونید از لینک زیر دانلود کنید: http://cs.goldiran.ir/request/manuals موفق باشید

مهناز دوستی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۲۰:۲۵

سلام خسته نباشید من یه مکروویو LG MH1042GL دارم سال 94 خریدم ولی کلا نمیشه ازش استفاده کرد. دکمه convectionn نداره و چند بار هم خواستم کیک یا شیرینی توش بپزم به طرز وحشتناکی سوحته. می خواستم روش استفادش رو بدونم دفترچشم که به زبان اصلیه.

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۰۸:۳۱

سلام و وقت شما به خیر خانم دوستی؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست. میتونید راهنمای لینک زیر رو برای پخت کیک مطالعه کنید: csgl.ir/apk موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۱۶ ۲۱:۲۴

سلام. من یک دستگاه ال جی مایکروگریل به مدل CD-2661GT دارم و نیاز به دفترچه ی راهنماش دارم برای مطالعه ی حالت های پختش. توی اینترنت پیدا نکردم. میشه کمکم کنید؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۰۹:۱۱

سلام و وقت به خیر؛ لطفا آدرس ای‌میل بفرمایید تا دفترچه راهنما برای شما ارسال بشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۱۸:۳۸

سلام وقت بخیر،منم میخواستم اگر امکانش هست دفترچه راهنما رو برام ارسال نمایید باتشکر مدل دستگاه :LG Lf,5202s ایمیل: --- ممنون از لطف شما

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۰۸:۲۵

سلام و وقت به خیر؛ دفترچه راهنما به آدرس ایمیل شما ارسال شد. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ۱۴:۴۷

سلام خسته نباشید من ماکروفر مدل MGc64361308 دارم میشه بگید چطور میشه در ماکروفرم پیتزا و کیک و شیرینی درست کنم چون هر چی که درست میکنم خشک میشه لطفا راهنمایی کنید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ۱۴:۵۳

سلام و وقت به خیر؛ این مدل گلدیرانی نیست اما می‌تونید در مورد پخت پیتزا و کیک مقاله‌ی لینک‌های زیر رو دانلود کنید: http://csgl.ir/apk http://csgl.ir/apt موفق باشید

سعید توانمند
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ ۱۹:۴۹

سلام. برای دستگاه ماکروویو دوو ام میخواهم سه پایه روی سینی و دیگر متعلقات اضافه ای را که مورد نیاز است اعم از سینی و ظروف مخصوص پخت پیتزا ، کیک و .. را تهیه کنم. لطفاً راهنمایی ام کنید که از کجا و چگونه میتوانم تهیه کنم؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۰۸:۳۳

سلام و وقت به خیر آقای توانمند؛ شرکت گلدیران قطعات جانبی دو برند ال جی و جی پلاس را ارائه میکنه. در مورد برند دوو متاسفانه قطعاتی نداره. می‌تونید از شرکت خدمات پس از فروش دوو در این مورد بررسی انجام بدید. موفق باشید

میلاد قزلچی
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

سلام من دستگاهم mh8265cis هس توی برد led ش علامت سلسیوس داره ولی نمیدونم چطوری باید دما شو تغییر بدم

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۰۸:۵۱

سلام و وقت به خیر؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۲۳:۴۴

سلام زمانی که آرد دو برابر می شود (4پیمانه) چه تغییری باید در زمان و درجه ایجاد کرد؟ دلیل خشک شدن کیک در مایکروویو چی هست؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۰۸:۵۴

سلام دوست عزیز؛ اگر میزان موارد دوبرابر شده، 1/2 زمان اولیه را افزایش دهید. برای مثال اگر زمان اولیه نیم ساعت بوده پس از اینکه مواد دوبرابر شد، 45 دقیقه زمان لازم است. در مورد دما هرچقدر که در دستور پخت در مورد فر گاز گفته شده، میزان 20 درجه کمتر انتخاب شود. علت خشک شدن، دمای بالای داخل دستگاه است. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۲۲:۰۷

سلام من مایکروویو مدل mh8265cisدارم میخوام کیک درست کنم.. شما گفتین از برنامه مایکرو استفاده کنین قدرت سوم چی میشه

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۰۸:۳۳

سلام و وقت شما به خیر؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نیست. در مدل‌های مشابه گلدیرانی 540 یا 400 وات، قدرت سوم است. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۰۴:۳۸

سلام مدل دستگاه من3850W3A297Fهست برای انواع پخت باید از کدام سینی و توری استفاده کنیم؟ مدت زمان پخت پیتزا چقدره؟ از قالب کیک گوشه دار میشه استفاده کرد از طرف با چه جنسی استفاده کنیم

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۰۸:۴۴

سلام و وقت شما به خیر؛ از لینک‌های زیر میتونید در مورد تهیه‌ی کیک و پیتزا اطلاعات لازم رو کسب کنید: http://csgl.ir/apk http://csgl.ir/apt موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۱۳:۴۹

سلام دکمه ی 900 وات کدوم میشه

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ ۰۸:۲۶

سلام و وقت شما به خیر؛ با هر بار انتخاب کلید Start یکی از توان‌های دستگاه قابل انتخاب هست. لطفا مدل دستگاهتون رو بفرمایید تا امکان راهنمایی دقیق‌تر رو داشته باشیم. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ۱۷:۳۶

سلام خسته نباشید آیا قالب های تفلون رو میشه تو ماکروویو توستر ال جی استفاده کرد؟؟ممنون میشم سریع جواب بدید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۰۸:۱۰

سلام و وقت شما به خیر؛ خیر نمی‌توان استفاده کرد. موفق باشید

Fariba Neamati
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ۱۵:۰۲

وقت بخیر من سولاردام مدل LF_5902SCR را دارم از کانوکشن برای پخت کیک استفاده میکنم 165 درجه ساتتیگراد با 35 دقیقه زمان ولی همیشه روی کیک هام ترک میخوره به نظرتون دماش مناسب نیست ؟ ویه سوال در رابطه با گریل 3 که فرمودین نیاز به سه پایه داره من چتد سال پیش یه کلاس اموزشی اصفهان رفتم گفتن که فقط گریل 3 نیاز به سه پایه نداره و در بقیه گریل ها از سه پایه بلند استفاده کنید لطفن راهنمایی بفرماین ممنون

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۰۸:۲۲

سلام و وقت به خیر خانم نعمتی؛ لطفا از لینک زیر مقاله‌ی مربوط به پخت کیک رو مطالعه کنید: http://csgl.ir/apk موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۰۱ ۲۱:۲۸

سلام فرمودید برای مدل‌هایی که برنامه‌ی کانوکشن نداره به به روش زیر پخت کیک انجام میشه: برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌.سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست میشه. سوال من این هست دو پیمانه آرد از لحاظ وزن چقدر میشه؟ موفق باشید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ۰۸:۴۶

سلام و وقت شما به خیر؛ 1 پیمانه معادل 250 میلی لیتر یا 16 قاشق غذاخوری است. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۳۱ ۲۲:۳۴

سلام خسته نباشید ما یک مایکرویوو الحی سال 1382 داریم ونمیتونیم ازش استفاده کنیم کانوکشن با این جدیدا فرق داره میشه برام توضیح بدین که چطور باش کار کنم؟ مدل applance

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ ۰۸:۳۷

سلام و وقت شما به خیر؛ این مدل دستگاه که اعلام کردید گلدیرانی نیست و احتمالا نام تجاری محصول شماست. اگر امکان داره مدل دستگاهتون رو از روی برچسب مشخصات دستگاه به ما اعلام کنید. موفق باشید

یاسمن منصورپور
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ ۱۹:۳۸

سلام میشه لطف کنید روش پخت کیک و شیرینی با مایکروویو مدل mw31b رو بفرمایید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ ۱۹:۵۶

سلام و وقت به خیر خانم منصورپور؛ برای مدل‌هایی که برنامه‌ی کانوکشن نداره به به روش زیر پخت کیک انجام میشه: برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌.سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست میشه. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۸ ۱۹:۵۵

سلام.برای پخت کیک و پیتزا در مایکرویو مدل mh8265 تنظیمات رو میفرمایید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۹ ۱۶:۰۵

سلام و وقت شما به خیر؛ برای پخت پیتزا با نان‌های آماده از برنامه‌ی کانوکشن و یا برنامه‌ی اتومات استفاده کنید. از برنامه‌ی مایکرو هم می‌توان استفاده کرد. برای پخت کیک ابتدا برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌. سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۲/۱۶ ۱۹:۳۱

سلام.میشه تنظیمات پخت پیتزا رو هم واسه این مدل لطف کنید؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۰۹:۰۵

سلام و وقت به خیر؛ لطفا از لینک زیر راهنمای پخت پیتزا رو مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید به ما اعلام کنید: http://csgl.ir/apt موفق باشید

نیوشا زرگری
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ ۱۵:۳۴

سلام من مایکروویو مدل MG48s دارم دکمه کانوکشن نداره چطور میتونم کیک و نون بپزم؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ ۲۲:۵۵

سلام و وقت شما به خیر؛ دستگاه شما کانوکشن نداره و متاسفانه پخت نان هم امکان پذیر نیست. برای پخت کیک لطفا ابتدا برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌. سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۷ ۱۴:۲۲

سلام تو مدل MG44S مایکروویو چطور میشه حالت کانوکشن رو فعال کرد؟ تو دفترچه راهنما هم ننوشته‌.. میخوام کیک بپزم، اصلا این مدل کانوکشن داره؟؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ ۲۱:۴۸

با سلام و احترام؛ لطفا ابتدا برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌. سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود. موفق باشید

قاشم الهی
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۲۲:۱۹

با سلام چگونه با مدل mg41 پیتزا درست کنم تشکر

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۳:۰۲

با سلام و احترام؛ می‌توانید از برنامه‌ی مایکرو و نان نیمه آماده استفاده کنید. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۹:۴۱

سلام،طرز پخت کیک در ماکروویو مدلmg44s چطور هست؟در این مدل در صفحه ال دی چراغ کانوکشن هستش ولی دکمه ای در صفحه برای روشن کردنش نیست چطوری میشه فعالش کرد؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۳:۰۱

سلام و وقت به خیر؛ لطفا از قسمت دانلود دفترچه راهنما، دفترچه راهنمای دستگاه را دانلود کنید. علامت‌‌ها و کلیدها توضیح داده شده است. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۹:۴۴

داخل دفترچه هیچ توضیحی در مورد پخت کیک داده نشده،چطوری میشه در این مدل کیک پخت؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۲۰:۱۷

با سلام و احترام؛ برای پیش گرمایش ابتدا 5 دقیقه گریل را روشن کنید. برای پخت اصلی کیک برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن از مایکرو با توان 540 به مدت 7 دقیقه استفاده کنید. این مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود. طرز پخت پای سیب نیز در صفحه 23 دفترچه توضیح داده شده است که پخت شماره‌ی 4 منوی اروپایی است. موفق باشید

فتح پور
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۸:۳۱

سلام لطفا درمورد پخت پیتزا در مایکروویو توضیح بدین،مچکرم،مدل MG2313W

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۲:۵۷

با سلام و احترام؛ می‌توانید از برنامه‌ی مایکرو و نان نیمه آماده برای پخت پیتزا استفاده کنید. ویدئوی آموزشی پخت پیتزا نیز در قسمت ویدئوهای آموزشی قابل مشاهده است. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۰:۳۲

سلام وقت بخیر خسته نباشید. میشه لطفا طرز تهیه درست کردن کیک با ماکروویو مدل sd3853WR رو بگید؟؟ وقتی کیک میپزم همیشه داخلش خام میمونه و ترک میخوره و کیک رو خوب نمیپزه.

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۶:۵۷

با سلام و احترام؛ می‌توانید از قسمت دانلود دفترچه راهنما، دفترچه راهنمای دستگاه را دانلود کنید. صفحه‌ی 25 دفترچه توضیح داده شده است. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۸:۲۸

باسلام ببخشید من دفترچه راهنمای فارسی مایکروویو ای جی مدل MH8265DIS رو میخواستم داخل سایت پیدا نکردم امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنون

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۵:۴۸

با سلام و احترام؛ این مدل گلدیرانی نیست. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۶:۰۸

سلام. آیا استفاده از سه پایه در حالت ماکرو و یا پخت ترکیبی مجاز است؟با توجه به اینکه سه پایه فلز است.

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۸:۴۲

با سلام و احترام؛ در برنامه‌ی مایکرو و پخت‌های مایکرو مجاز نیست. موفق باشید

سليمي
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۹:۱۳

سلام من چند روز پیش مدلmg42 خریدم الان میخوام کیک و لازانیا درست کنم گزینش رو پیدا نمیکنم چه گزینه ای رو باید بزنم منظورم گزینه کانوکشن هستش تو سایت الجی و گلدیران تو همین مدل نوشتن که داره ولی من پیدا نمیکنم تو دفترچه راهنماشم چیز واضحی نشون داده نشده خیلی ممنون میشم توضیح بدید که چجوری تو این مدل کیک و لازانیا درست کنم باتشکر

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۲۱:۲۰

سلام و وقت به خیر؛ برای پخت کیک لطفا ابتدا برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌. سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود. برای پخت لازانیا در ابتدا پنیر لایه‌ی آخر را نریزید‌. بر روی ظرف سلفون بکشید و در برنامه‌ی مایکرو 720 وات مدت 10 الی 15 دقیقه زمان بدهید‌ تا ورقه‌های لازانیا دم بکشد. پس از پخت سلفون را بردارید و پنیر لایه‌ی آخر را بریزید و بر روی سه‌پایه‌ی بلند قرار دهید و برنامه‌ی گریل را انتخاب کنید‌. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۷:۵۱

سلام من ماکرویوو ال جی مدل MG42 دارم. تو دفترچه راهنما چیزی در مورد کانکشن ننوشته چیکار کنم؟ برا پخت کیک میخوام. لطفا میشه راهنماییم کنید؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۹:۳۷

با سلام و احترام؛ لطفا ابتدا برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌. سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود.

ریحانه
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۳:۰۲

سلام وقت بخیر، لطفا میشه طرز درست کردن کیک با مایکروویو مدل MH8040SM را اموزش بدین، ممنون

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۹:۳۶

سلام و وقت به خیر؛ لطفا ابتدا برای پیش گرمایش به مدت 5 دقیقه دستگاه را در حالت خالی در برنامه‌ی گریل روشن کنید‌. سپس برنامه‌ی مایکرو با قدرت بالا به مدت 5 دقیقه و پس از آن مجدد برنامه‌ی مایکرو با قدرت سوم به مدت 7 دقیقه را انتخاب کنید. مدت زمان برای کیکی است که با دو پیمانه آرد درست می‌شود.

۱۳۹۹/۰۱/۲۱ ۱۹:۴۱

سلام دفترچه راهنمایدستگاه مایکرویو مدل mh8265disرو می خواستم این مدل در ایتم دفترجه راهنما وجود نداشت با تشکر

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۲

با سلام و احترام؛ این مدل دستگاه گلدیرانی نمی‌باشد. متاسفانه به همین علت دفترچه راهنمای آن در اختیار شرکت گلدیران نیست تا ارائه شود‌. موفق باشید

۱۳۹۹/۰۱/۲۰

سلام مایکروویو مدل LF5202S کانوکشن نداره؟ طرزتهیه کیک و میخوام که توی دفترچه نیست و هردستگاهی با دیگری فرق داره

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ ۰۸:۳۰

سلام و عرض احترام؛ این مدل دستگاه این قابلیت و امکان پخت کیک را ندارد. موفق باشید

مهناز باقری
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۱۵:۵۳

با سلام. فیلم راهنمای مایکروویو را چطور می شه دریافت کرد؟

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۲۲:۳۸

با سلام و احترام؛ راهنما به صورت دفترچه است. می‌توانید از قسمت دانلود دفترچه‌های راهنما، آن را دانلود و مطالعه نمایید. موفق باشید

کارشناس فنی گلدیران
۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۰۸:۳۱

سلام و وقت به خیر؛ می‌توانید از طریق لینک زیر با وارد نمودن مدل و محصول، دفترچه راهنمای دستگاه را دانلود کنید: http://cs.goldiran.ir/request/manuals موفق باشید

رضا هدایت فر
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۲۲:۱۶

سلام،چطور میشه راهنمای pdf استفاده از مایکروویو رو دریافت کرد؟